Hotel Gold

O nas słów parę

Witamy Państwa i zachęcamy do odwiedzenia Hotelu i Restauracji GOLD.


Jest to doskonałe miejsce na odpoczynek po trudach podróży i miejsce do miłego spędzenia czasu w kameralnej Restauracji.  Nasze przytulne pokoje i smaczne dania zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Hotel GOLD znajduje się w miejscowości Chromna, na 547 km międzynarodowej trasy A2 (odcinek Warszawa – Terespol), ok 10km od granic miasta Siedlce

Nasz hotel wchodzi w skład kompleksu handlowo – usługowego, znajdują się tu Stacja Paliw ABC, Stacja ładowania pojazdów elektrycznych, Sklep Spożywczo Przemysłowy, samoobsługowa myjnia samochodowa oraz bardzo duży parking - wszystko czynne całą dobę, przez 365 dni w roku. 

Goście Hotelu i Restauracji mają do dyspozycji bezpłatny, prywatny, ogrodzony i monitorowany parking  oraz duży zamknięty taras z urokliwą fontanną, który latem jest pełen kwiatów.

Hotel

W obiekcie dysponujemy 20 przytulnymi pokojami jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowymi, co pozwala gościć nam do 50 osób. Pokoje urządzono w wysokim standardzie, wyposażono je w drewniane, stylowe meble, wygodne łóżka i wysokogatunkową pościel - wszystko to, od renomowanych polskich producentów. W pokojach zainstalowano całkowicie zaciemniające rolety, co pozwoli na odpoczynek również w słoneczny dzień. W całym obiekcie Goście mają dostęp do bezpłatnego WiFi.

W cenę noclegu wliczono śniadanie wydawane w naszej Restauracji w formie bufetu szwedzkiego. Codziennie rano czeka na Państwa świeże pieczywo, wędliny, jajka, sery, twarożki, konfitury, świeże i marynowane warzywa oraz pieczone w naszej kuchni ciasta. Szeroki wybór soków, herbat i kaw.  Dodatkowo możecie Państwo zamówić jajecznice z różnymi dodatkami, kiełbaski, parówki oraz naleśniki. Śniadania wydawane są w godzinach od 7 do 10 rano. W obiekcie, obok hotelu znajduje się całodobowy sklep gdzie można zaopatrzyć się w art. spożywcze, monopolowe i przemysłowe.

Restauracja

czynna jest codziennie w godzinach od 7 do 22.


Menu naszej kuchni opiera się na sprawdzonych przepisach wywodzących się z polskiej tradycji. Najedzą się u Nas Ci, którzy lubią tradycyjną polską kuchnię. Rano wszyscy mogą skorzystać z bufetu szwedzkiego i zjeść pyszne śniadanie.( Istnieje możliwość skorzystania z bufetu szwedzkiego w cenie 25zł/os plus opłata za dania ciepłe).  Od poniedziałku do piątku w serwujemy dodatkowo obiad dnia w cenie 20 zł (zupa+drugie danie). W naszym menu staramy się dostosować do pór roku i korzystać z najlepszych produktów. Mięsa i warzywa kupujemy u lokalnych dostawców. Przez cały rok skosztują Państwo u Nas tradycyjnych flaczków, żurku na swojskim zakwasie, golonki z kością oraz pysznego schabowego podanego z kapustą i ziemniaczkami. Porcje są duże i smakowicie podane. 

Osoby, które wolą lżejszą kuchnię zjedzą pyszne sałaty, dania z drobiu i ryb.

Sala restauracyjna może pomieścić do ok. 70 osób co pozwala zorganizować rodzinne i firmowe imprezy takie jak imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, małe wesela i stypy oraz wszelkie inne okazje. Ceny naszych imprez są elastyczne w zależności od ustalonego indywidualnie menu i liczby gości. 

Mamy nadzieję gościć Państwa i sprawić, że Będziecie zadowoleni. 

Zapraszamy